درباره ما

موسسه قرض الحسنه امام زمان (عج) در سال ۱۳۸۵ با عنایت پروردگار یکتا توسط حاج هادی تیموری سلطانی پایه گذاری و تاسیس گردید. فعالیت این موسسه ابتدا به صورتsandogh سنتی در جریان بوده است ولی از نیمه اول سال ۱۳۸۷ با تشکیل هیات امناء و هیات مدیره اساسنامه و صورت جلسات انتخابات تنظیم گردید و در تاریخ ۸۷/۰۸/۲۵ پروانه فعالیت موسسه توسط نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران صادر شد.
همزمان با سالروز امامت (تاج گذاری) امام زمان حضرت ولی عصر (عج) مورخ ۸۷/۱۲/۱۷ مراسمی جهت افتتاح رسمی صندوق برگزار شد. مراسمی با حضور امام جمعه محترم شهرستان قدس حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا میراحمدی و تعداد کثیری از جامعه روحانیت از جمله حجت الاسلام حاج آقا اصغر قاسمی و همچنین تعدادی از مسئولین ادارات، خانواده معظم شهدا و جمعی از شهروندان ارجمند شهرستان قدس آغاز شد. مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید مزین گردید و به این صورت فعالیت رسمی موسسه امام زمان (عج) آغاز گردید.
در این مراسم اهداف و مقاصد فعالیت صندوق شرح گردید. امید به این که بتوانیم اهداف شایسته این موسسه را به نحو احسن و در راستای دریافت و پرداخت قرض الحسنه و تسهیلات وام و امور خیریه بصورت بانکداری اسلامی ارائه نماییم.
هیات مدیره موسسه قرض الحسنه امام زمان (عج)